Dodací lhůta

Většinu zboží, které nabízíme, zhotovujeme přímo podle Vašich požadavků, tedy na zakázku. Pro Vás tento způsob představuje výhodu podílet se na konečném vzhledu Vámi vybraného šperku. Vy sami určujete barvu zlata vybraného šperku i kameny, kterými jej pro Vás osadíme. Právě z těchto důvodů však nelze držet zboží skladem a běžná dodací lhůta je 3 týdny.

Reklamace a záruka

Na veškeré šperky zakoupené přes Brilantum.cz se vztahuje záruční lhůta 2 roky. Záruka se vztahuje na vady materiálu a prokazatelné výrobní vady. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost. Proto všechny reklamace řešíme individuálně. Záruka se však nevztahuje na vady způsobené nevhodným zacházením (zdeformování), poškozením povrchové úpravy (poškrábání), jakýmkoliv jiným mechanickým poškozením, běžným obnošením a při zásahu do výrobku třetí osobou. V případě jakéhokoliv problému s naším výrobkem se, prosíme, obraťte na nás, abychom vše vyřešili k Vaší plné spokojenosti. Jen za těchto podmínek můžeme ručit za 100% kvalitu našich výrobků.

Certifikát

Ke každému šperku s diamanty obdržíte Certifikát pravosti vydaný naším dodavatelem diamantů. V tomto dokumentu jsou popsány všechny vlastnosti jednotlivých diamantů – velikost, váha, čistota, barva. Pečlivě jej uschovejte, je důležitou součástí Vašeho šperku. Vše o vlastnostech diamantů v odstavci Zajímavosti a rady.